سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی یکی از آن جهت مهم است که بتواند تا مدتها بدون هیچگونه مشکلی به کار خود ادامه دهد. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و حضور فناوری های جدیدی همچون اینورتر در کولر گازی، این سیستم ها به یکی از سیستم های کاربردی و پرهزینه تبدیل شده اند که عدم توجه به تعمیر و سرویس کولر گازی  آن می تواند شما را با هزینه های جدیدی روبرو کند.

در واقع کیفیت، عملکرد درست و افزایش بهره وری با سرویس کولر گازی مختلف ارتباط تنگاتنگی دارد و بایستی آن را در اولویت قرار دهید مجموعه سرویس کاران با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص در امور مربوط به سرویس کولر گازی شامل سرویس کولر گازی جنرال ،ال جی و غیره… آماده خدمت رسانی در تهران می باشد.

سرویس کولر گازی و اسپلیت یکی از تخصص های گروه فنی مهندسی سرویس کاران می باشد که تجربه بالا در این زمینه و کادری کاملاً متخصص در این زمینه آماده خدمات دهی در سراسر استان می باشیم.سرویس کاران به کیفیت کار اهمیت به سزایی می دهد.نیروهای سرویس کاران تماماً متخصص بوده و دوره های تخصص سرویس کولر گازی را زیر نظر سرویس کاران گذرانده اند و با تجربه بالا اماده خدمات دهی در شرق تهران ، غرب تهران، شمال تهران و جنوب تهران می باشند..

 

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

کولر گازی و سرویس آن

کولرگازی یکی از ابزارهای مهم در هر منزلی می باشد که با تبدیل گاز به مایع و سپس مایع به گاز، هوای سرد تولید کرده و به نوعی هوای گرم را می گیرد. کولرهای گازی هرساله در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود که برندهای متفاوتی را شامل می شود.

کولر گازی جنرال در واقع یکی از کم مصرف ترین کولر گازی است که کیفیت و عملکرد درست آن، توانسته نظر خیلی از مشتریان را به خودش جلب کند.سرویس کولر گازی نیز مانند دیگر سرویس ها بایستی در زمان مناسبی انجام شود تا دچار مشکل و یا اختلالی نشود. می توانید با تعیین کردن یک تاریخ مشخص و هماهنگی با سرویسکار، سرویس کولر گازی را انجام دهید و تا مدتها از این کولر کم مصرف استفاده نمایید.

 

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

مراحل سرویس کولر گازی

 

اولین و اساسی ترین مرحله در هر کار تعمیری و یا سرویس کولر گازی حفظ سلامتی انسان است . در تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی برای حفظ سلامتی خود باید در همان ابتدای کار کولرگازی را از برق جدا کنید تا خطری در حین کار شما را تهدید نکند . برای جداسازی کولر از برق دو راه خواهید داشت .جداسازی مستقیم دوشاخه کولر گازی از پریز برق قطع فیوز کولر گازی از داخل جعبه فیوز .

اگر دقیقا نمی دانید کدام فیوز مربوط به کولر است بهتر است کولر را روشن بگذارید و سپس به نوبت فیوز ها را قطع کنید. هر فیوزی که پس از قطع ان کولر خاموش شود همان فیوز کولر گازی است . بهتر است بر روی این فیوز علامتی بگذارید تا در آینده دچار این سردرگمی نشوید .

 

 

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

 

نمایندگی سرویس کولر گازی

نمایندگی تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی سرویس کاران کولر گازی ، یک مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی  می باشد و با داشتن بیش از چندین سال در زمینه تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی  توانسته است تجربیات علمی و عملی خوبی را کسب کند و با داشتن تعمیرکاران با سابقه کاری بلند مدت و آموزش دیده خود تبدیل به یکی از بهترین نمایندگی های مجاز تعمیر کولر گازی جنرال شده است. اگر شما هم دارای کولری هستید که گرمای یا سرمادهی مطلوبی ندارد با ما تماس بگیرید تا بهترین خدمات را دریافت کنید

 

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

مشکلات متداول سرویس کولر گازی

تعمیر کولر گازی  – سرویس کولر گازی.

کولر گازی روشن نمی شود.

با وجود روشن شدن فن موتور، کمپرسور روشن نمی شود.

با وجود کار کردن کمپرسور و فن، کولر گازی باد گرم می زند.

خنک کنندگی کولر گازی مانند سابق نیست.

کولر گازی با سر و صدای زیادی کار می کند.

ریموت کنترل کولر گازی کار نمی کند.

صدای نابه هنجاری در هنگام کار از پنل داخلی می آید.

به محض روشن شدن کولر گازی، پیغام خطا ظاهر می شود.

پنل داخلی کولر گازی یخ زده است.

کولر گازی با فشار دادن دکمه ریموت روشن نمی شود.

 

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی (اسپیلت)

سرویس کولر گازی اسپلیت بصورت حرفه ای یا چکاپ آن میتواند برای شما بسیار هزینه بردار باشد؛ شما میتوانید با انجام چند کار ساده در ابتدا و انتهای فصل استفاده از این دستگاه، از . این مراحل را دنبال کنید تا تمام فصل بهار و تابستان خنک بمانید:

مرحله ۱- خاموش کردن ابتدا، جریان برق اصلی را خاموش کرده و خازن را پیدا کنید. خازن را میتوانید با دنبال کردن راهنمایی‌های داده شده توسط تولیدکننده‌ ی کولر گازی پیدا کنید.

مرحله ۲- فن کندانسور را تمیز کرده و فن موتور را روغن‌کاری کنید فن کندانسور به احتمال زیاد گرد و خاک بگیرد؛ بنابراین، باید با استفاده از برس آن را کاملاً تمیز کنید.

متخصصان سرویس کولر گازی و تهویه هوا حدود ۷۰۰۰$ از شما بابت تعمیر کندانسور پول خواهند گرفت؛ اینکار را با برداشتن کوره‌ی پوشش و باز کردن پیچهای تنظیم نگهدارنده‌ی فن انجام دهید. سپس، برای دسترسی به قسمتهایی که باید روغن‌کاری شوند، فن را از جا بردارید. با استفاده از روغن مخصوصی که تولید کننده در اختیار شما قرار داده، فن موتور را روغن‌کاری کنید تا روان شود.

 

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

تعمیر و سرویس کولر گازی

لازم به ذکر است یک نکته را برای شما عزیزان بیان کنیم.این متن برای افرادی نوشته شده است که تعمیر کولرگازی و  سرویس کولر گازی در گوگل سرچ می کنن و یا افرادی که سرویس کولرگازی در سایت سرچ می کنند و فاصله یا همان اسپیس را رعایت نمی کنند. در کل اگر قصد تعمیر کولرگازی و یا سرویس کولر گازی دارید به راحتی می توانید باما نسبت به تعمیر کولرگازی و سرویس کولرگازی اقدام نمایید.خدمات نمایندگی ما به صورت تمام وقت می باشد و استان تهران و شهرستان های استان تهران به صورت کامل مورد پوشش نمایندگی ما می باشد. جهت تعمیر اسپیلت و سرویس کولر گازی( اسپیلت) و همچنین تعمیرکولرگازی با ما تماس بگیرید. برای سرویس کولرگازی هم در نمایندگی ما انجام می شود.تعمیرات کولرگازی سرماسیستم.

 

سرویس کولر گازی در تهران

ما همواره به دنبال رضایت شما از خدمات خود هستیم اما چرا؟ قطعا هر ساله هر شخصی که در منزل خود دارای یک کولر گازی است برای سرویس با مراکز معتبر تماس خواهد گرفت. و اگر به طور مثال امروز برای تعمیر کولر گازی در تهران و سرویس کولر گازی با ما تماس گرفته شد و در آخر کار رضایت کار از خدمات سرما سیستم دارا بود! آیا دفعه بعد درصورت وجود مشکل با ما تماس نمیگیرد؟ این سوال نیز برای ما بسیار مهم می باشد و اولین الویت ما این است که مشتریان از خدمات ما راضی باشند و متوجه شوند چقدر برای مرکز سرما سیستم مهم می باشند. هرنوع کولر گازی پنجره ای ، دیواری ، ایستاده و … را می توانید به این مرکز بسپارید.

در بحث آموزش تعمیر کولر گازی تمامی همکاران ما می توانند به عنوان یک متخصصی که بیش از 8 سال سابقه دارد شما را در این امر یاری نمایند. باید بدانید افرادی که به مراکز غیر معتبر برای اینکه فقط شاید ده هزار تومان ارزانتر از نمایندگی های اصلی کار را انجام می دهند اعتماد می کنند در نهایت دوبرابر هزینه ای که کرده اند را باید خرج نمایند تا قطعات تعویض شده فرعی و… عوض شوند.

 

 

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس اسپیلت

همانطور که می دانید باید هر چند مدت یکبار اقدام به سرویس اسپیلت خود کنید.سرویس کولر گازی ( اسپلیت) در نمایندگی سرماسیستم با قیمت مناسب انجام میشود میتوانید کیفیت کار مارا با یک بار تماس امتحان کنید. سرویس باعث کم شدن فشار بر روی اسپلیت می باشد.

اگر بخواهیم دقیق تر به آن نگاه کنیم سرویس کولر گازی (اسپلیت) برای بالابردن قدرت و شتاب دهی باد و قدرت خنک کنندگی بالاتر و کم تر فشار امدن به اسپلیت می باشد.به طور معمول باید سالی یک بار حتما اقدام به سرویس اسپلیت خود کنید.اگر نیاز به مشاوره جهت سرویس اسپلت دارید می توانید با ما تماس بگیرید و توضیحاتی برای شما دهیم و دقیقا متوجه شوید که چرا برای سرویس اسپیلت باید اقدام کنید. در نهایت می توانید حتی برای خرید انواع کولر گازی با نمایندگی ما تماس بگیرید.

 

 

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

نصب کولر گازی

کولرهای گازی برخلاف سایر وسایل برقی برای راه اندازی و  حتما به نصاب کولر گازی نیاز دارند زیرا از دو قسمت تشکیل شده است و این دو قسمت باید به صورت کاملا اصولی با رعایت نکات حین انجام کار انجام شود و اینکار متخصص حود را می خواهد.در ابتدای نصب کولر گازی باید سینی پنل را نصب کرد که وظیفه نگهداری پنل داخلی را دارد. این سینی باید تراز شده نصب گردد.این سینی باید 10 تا 30 سانتی مت از سقف فاصله داشته باشد.با توجه به جایگذاری پنل داخلی، موقعیت کندانسور بیرونی را مشخص کرده و برای کندانسور یک پایه زمینی یا دیواری تعبیه می کنید.

 

 

نکات مهم در مورد نگهداری کولر گازی

بعد از نصب و سرویس کولر گازی، بایستی به نکات مهمی توجه کنید تا بتوانید برای سالهای سال از کولر خود استفاده کنید. اولین نکته ای که برای عملکرد درست کولر باید مدنظر قرار دارد، سرویس و تعمیر کولر گازی در زمان مناسب است، اگر به تازگی نصب کولر گازی خود را انجام داده اید حتما سرویس کولر گازی خودرا انجام دهید که قبل از مرتب شدن مشکلی پیش نیاد، پیشنهاد می شود برای یک زمان مناسب در چند ماه آینده، با یک سرویس کار ماهر مشورت کرده و برای سرویس کولر گازی خود زمان مشخص کنید.

اکثر مشکلاتی که در این زمینه پیش می آید، به دلیل بی توجهی به تعمیر کولر گازی است. همچنین یادتان باشد در هنگام فعالیت کولر گازی، پنجره های باز را ببندید، چرا که در این حالت هوای گرم وارد محیط داخل منزل شده و بخش عمده ای از توان کولر گازی برای خنک کردن این هوا شده و در نتیجه کمپرسور دچار خرابی و فرسودگی می شود. با سرد شدن فضای منزل، کولر را خاموش کنید، چرا که سرد کردن فضا نه تنها از لحاظ بهداشتی مناسب نیست، بلکه به کولر هم آسیب می زند. از این رو سعی کنید در زمان هایی که اوج گرما می باشد از کولر استفاده کنید.

 

 

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

قیمت سرویس کولر گازی

در مورد هزینه نصب کولر گازی و سرویس کولر گازی نیز باید گفته شود که هزینه نصب کولر گازی با توجه به شرایط اسپلیت و بسته به مقدار لوله مصرفی هنگام نصب متغیر می باشد.صنایع بهینه ساز با کادری مجرب، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

 

نحوه ی شارژ کولر گازی در هنگام سرویس کولر گازی

برای شارژ گاز کولری و سرویس کولر گازی که تازه نصب شده است و کولری که بطور کامل فاقد گاز بوده است و یا کولری که گاز دارد ولی مقدار آن کم است، نحوه شارژ گاز در هر یک از این موارد متفاوت است. ضمن اینکه برای شارژگاز نیز روش های متفاوتی وجود دارد. بهتر است بدانید کولر که تازه خریداری شده است به مقدار ۵ متر لوله کشی گاز اولیه دارد و اگر لوله کشی شما بیشتر از این مقدار شد باید کولر را مجددا شارژ نمایید. به ازاء هر یک متر لوله مقدار ۲۰ گرم گاز مورد نیاز است.

 

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

 

 

 

نحوه ی تمیز کردن کولر گازی

کولر گازی یکی از وسایلی است که استفاده از آن بسیار رواج یافته است و هرسال با شروع فصل تابستان خیلی از مردم احساس گرما میکنن و برای خنک شدن کولر گازی رو روشن میکنن تا از سرمای اون لذت ببرن ولی ما باید توجه داشته باشیم که هرکدام از لوازم‌خانگی ما بدون در نظر گرفتن برند یا کشور سازنده آن احتیاج به نگهداری مناسب دارند.کولر گازی در انواع مختلف ؛ کولر گازی پرتابل، کولر گازی پنجره ای، کولر گازی ایستاده و اسپیلت موجود است و هر یک از آنها بعد از مدتی استفاده نیز به پاکسازی و تمیز کردن دارند.به منظور افزایش بهره وری کولر گازی، باید دستگاه را هرچند مدت یکبار تمیز کرد.

این کویل های مانند رادیاتور ماشین عمل می کنند و همیشه باید تمیز و پاکیزه نگه داشته شوند تا با هوای پیرامون خود به خوبی در ارتباط باشند و سرما یا گرما را از کویل ها به هوای اتاق انتقال دهند.

تمیز بودن فیلتر ها در واقع به بهبود کارایی خنک کنندگی و و متعاقب آن صرفه جویی در انرژی می شود و اگر هرچند مدت یک‌بارتعمیر این کار انجام نشوند خراب‌شده و احتیاج به تعمیرکار دارد که ممکنه تو اوج گرمای تابستان شما رو از سرمای خودش بی‌نصیب بزاره و علاوه بر هزینه و پیدا کردن یه تعمیرکار خوب چندساعتی حتی چند روزی رو تو گرما بمونیم پس بهترین راه پیشگیریه یعنی قبل از خراب شدن حتما سرویس کولر گازی انجام دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *