نصب کولر گازی

انواع کولر گازی

نصب کولر گازی شامل دو بخش است نصب یونیت داخلی و نصب یونیت خارجی که برای نصب هر کدام نیاز به تخصص و مهارت می باشد چنانچه فنی نیستید و اطلاعات لازم برای نصب کولر گازی را ندارید حتما برای نصب کولر گازی با یک نصاب کولر گازی تهران ماهر و متخصص تماس بگیرید تا کولر را بصورت استاندارد و ایمن نصب کند تا بعدا بر اثر نصب ناصحیح و غیر استاندارد کولر دچار مشکل نشوید.

برای نصب کولر گازی یونیت خارجی حتما محل مناسبی را در نظر بگیرید البته نصاب کولر گازی در تهران با توجه به شرایط و استانداردهای محل نصب کولر گازی، محلی را برای نصب کولر گازی تان انتخاب می کند که بعدا دچار مشکل نشوید از جمله این شرایط این است که در محل نصب کولر گازی نباید خطر نشت گازهای قابل اشتعال وجود داشته باشد، محل نصب کولر گازی استحکام لازم برای تحمل وزن کولر را داشته باشد و محل خروجی و ورودی دستگاه پوشیده نباشد تا هوا به راحتی تبادل داشته باشد و… که یک نصاب کولرگازی با رعایت همه این شرایط و استاندارد ها نصب کولر را انجام می دهد.

برای نصب یونیت داخلی نیز شرایط و استانداردهایی لازم است از جمله بهترین محل برای نصب پنل داخلی به گونه ای که باد به همه فضای داخل به یک شکل پرتاب داشته باشد. فاصله ای که پنل از دیوار باید داشته باشد نیز استاندارد هایی دارد که یک نصاب کولر گازی تهران با تجربه با علم به این استانداردها از بروز هر گونه خسارات ناشی از نصب غیر استاندارد کولر جلوگیری می کند. از همین صفحه می توانید به اطلاعات تماس بهترین افراد نصاب کولر گازی برای نصب کولر گازی دسترسی داشته باشی.

 

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

خطرات نصب کولر گازی

همانطور که گفته شد نصب کولرگازی شامل دو بخش نصب یونیت داخلی و نصب یونیت خارجی می باشد که اگر در نصب هر بخش اشتباهی صورت گرفته باشد و به صورت استاندارد و ایمن نصب نشده باشند خطرات و خساراتی بدنبال خواهد داشت. مثلا اگه نصب یونیت داخلی در محل مناسب یا به شیوه درست انجام نشده باشد، کولر پرتاب باد خوب و یکنواختی نخواهد داشت یا بعد از مدتی شاهد پرت شدن قطرات آب از کولر خواهید شد که بسیار خطرناک می باشد. همچنین اگر نصب یونیت خارجی به شکل صحیح و استاندارد صورت نگیرد بسیار حادثه آفرین است و خساراتی از قبیل سوختن کمپرسور را نیز به همراه خواهد داشت.

 

 

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نکات مهم در مورد کولر گازی

اکثر مردم فکر می کنندعدد ۱۸ که روی ریموت کنترل قرار داردمیزان خنکی کولر نیست  در واقع ستینگ

ترموستات اتاق شما می باشدوهرگاه دمای اتاق به ۱۸ رسید کمپرسور

از مدار خارج می شود و پس از مدتی دمای اتاق با رفت مجددا وارد مدار می شود.

کندانسور کولر گازی از نوع هوایی است که به وسیله فن خنک می شود و با جابه جایی هوا تبادل حرارتی

سریعتر انجام می گیرد هنگامی کندانسور کولر سرویس نشود تبادل حرارتی صورت نمی گیردو

کمپرسور دستگاه صدمه  می بیندو در مواردی منجر به سوختن کمپرسور می شود.

 

 

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

 

ویژگی های نصب کولر گازی

شما مشتری عزیز می توانید علاوه بر نصب کولر گازی و جابجایی کولرگازی در غرب تهران برای دریافت خدمات نصب و جابجایی کولرگازی در هر نقطه از تهران روی نصاب کولر گازی ما حساب کنید. نصاب کولر گازی ما با :

سالها تجربه و تخصص کسب شده در نصب و جابجایی اسپیلت و داکت اسپلیت

تسلط کافی در انجام جابجایی و نصب کولر گازی و انواع آن

تجهیزات کامل جهت انجام راه اندازی و نصب کولر گازی در هر زمان و هر مکان

اطلاعات کافی جهت مشاوره رایگان و حضور در کمترین زمان ممکن در محل شما

سرعت عمل و تخصص بالا برای انجام کار نصب کولر گازی

دریافت کمترین هزینه، جهت نصب کولر گازی

برای ارائه انواع سرویس و تعمیر کولر گازی در خدمت شما است.

 

 

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

آموزش نصب کولر گازی

کولر گازی محصولی کابردی است که به دلیل کاربری راحت تری که در مقایسه با کولرهای آبی دارد، بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. نکته ای که در مورد این محصول وجود دارد، این است که باید مراحل نصب کولر گازی  و راه اندازی آن با دقت به درستی انجام شود.

در غیر این صورت ممکن است عملکرد کولر تحت تاثیر قرار گرفته و مختل گردد. راه اندازی این دستگاه نکاتی دارد که با رعایت کردن آنها می توانید کارکرد کولر گازی را بهبود بخشیده و حتی از خرابی آن جلوگیری نمایید. این نکات در فیلم آموزش نصب کولر گازی توضیح داده شده است. شما کاربران عزیز با تماشای این فیلم، می توانید با مراحل نصب و راه اندازی محصول مورد بحث آشنا شده و این کار را انجام دهید. ضمن این که متخصصین تعمیرات کولر در مرکز سخت افزار ایران، راهنمایی های لازم در این زمینه را به شما عزیزان ارائه خواهند داد..

 

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

مشاور خرید و نصب کولر گازی

مشاوره خرید و نصب کولر گازی توسط کارشناسان مشتری مدار مرکز سخت افزار ایران انجام میگردد . مدیریت این مجموعه شرایطی را مهیا کرده است تا علاقمندان به خرید بتوانند ابتدا از راهنمایی تکنسینهای مجموعه استفاده نمایند . واضح است از این طریق میتوانید انتخابی دقیق و هوشمندانه داشته باشید . امید است بتوانیم با مشاوره خرید و نصب کولر گازی گامی در جهت کسب رضایت هرچه بیشترتان برداریم .

اسپلیت کولری است که با تبدیل گاز به مایع و سپس مایع به گاز تولید سرما می ‌کند (گرما را می ‌گیرد). کولر گازی را ویلیس کریر در سال ۱۹۰۲ میلادی اختراع کرد.اجزای تشکیل دهنده اسپلیت عبارت است از : بخش مکانیکی شامل : کمپرسور ، کندانسور ، اواپراتور ، ماده مبرد ، لوله مویی . بخش الکتریکی اسپلیت شامل : تابلو برق ، خازن ، سنسور دما ، فیوز حرارتی اتوماتیک ، برد الکترونیکی و الکترو موتور فن به همراه پروانه .

 

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

 

نصب کولر گازی و جابجایی اسپلیت یکی از تخصصی ترین اموری است که تکنسینهای ما در مرکز سخت افزار ایران سالهاست به آن مشغولند .این مرکز طی سالیان متمادی به صورت حرفه ای نسبت به جابه جایی و نصب اسپلیت فعالیت می کند .

تیم کارشناسان و نصاب کولرگازی ما از تعمیرکاران متخصصی که با گذراندن دورهای علمی و عملی مشغول به این کارشده‌اند تشکیل شده است .این افراد قبل از انجام کار با توجه به کارشناسی محل ، به مشاوره خرید و نصب کولر گازی مبادرت می ورزند .

نصابان مجرب مرکز مشاوره خرید و نصب کولر گازی بعد از انجام کارشناسی ، کار را همگام با استاندارهای روزدنیا به انجام می ‌رسانند . این مرکز با انعقاد قرار داد با افراد حقیقی و حقوقی تخصص و صداقت خود را اثبات کرده است.

 

سرویس کولر گازی

با گرم شدن تدریجی دمای هوا کم کم مردم به سمت راه اندازی کولر گازی و سرویس کولر گازی برای خنک نگه داشتن محیطی که در آن قرار دارند هستند و البته این را باید بدانیم که هر دستگاه لوازم خانگی نیز نیاز به سرویس و نگهداری دارند تا بتوانیم از آنها بهترین عملکرد را بگیریم و اگر به این نکته مهم در شروع فصل تایستان توجه نشود قطعا با مشکل رو به رو شده و باید انتظار خراب شدن لوازم خانگی را داشته باشیم.

کولر گازی نیز نیاز به سرویس دارد و به صورت دوره ای و هرسال حداقل یکبار باید انجام شود . این مرکز برای شستشوی کولر گازی بهترین راهکار ها را دارد تا تمامی لوازم داخلی آن نیز تمیز شود و شما می توانید برای شستشو و سرویس کولر گازی و نصب کولر گازی خود به ما اعتماد نمایید.

 

قیمت کولر گازی و قیمت نصب آن

قیمت و نصب کولر گازی برای افرادی که قصد خرید این محصول را دارند یکی از آیتم های تعیین کننده جهت انتخاب نوع و مدل کولر گازی است. آنچه که در تعیین سطح این آیتم مهم است، صرف‌نظر از نوسانات بازار، ساختار، کیفیت و برند تولید کننده این کالا است.در این مقاله برآنیم تا شما را کاربران گرامی را با انواع کولر گازی، دلایل تفاوت قیمت کولر گازی و دیگر مباحث مرتبط با آن آشنا سازیم، تا در حین خرید این کالا، به دلیل داشتن اطلاعات کافی، انتخابی معقول و مناسب داشته باشید.

 

تعمیرات کولر گازی

با توجه به قیمت بالای کولر گازی و صرف هزینه بالا از سوی خریداران جهت تهیه این کالا، دریافت خدمات پس از فروش این محصول و اِعمال تعمیرات تخصصی بر روی آن بسیار مهم خواهد بود. مرکز سخت افزار ایران یکی از مراکز پیشرو در حوزه تعمیر و بهسازی محصولات الکترونیکی و خانگی است که با تجهیز فضای خویش به پیشرفته ترین امکانات و همکاری با زبده ترین متخصصان و مهندسان در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به دارندگان دستگاه های الکترونیکی و خانگی ارائه نماید.

تعمیرات کولر گازی و خدمات مرتبط با سرویس های دوره ای کولر گازی یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران است که به دست تیمی از مجرب ترین کارشناسان و به همراه گارانتی انجام می پذیرد

 

 

قیمت نصب کولر گازی

 

در سال 97 هزینه نصب کولر گازی در این مرکز افزایش نداشته و ما قیمت های خود را نسبت به اوضاع اقتصادی شهروندان عزیز در تهران پایین نگه داشته ایم تا بتوانیم استقبال بیشتری را از سمت شهروندان تهرانی داشته باشیم. بدون شک نصاب کولر اسپیلت باید یک فرد بسیار توانمند و متخصص باشد اما چرا؟ یک نصاب اسپیلت باید بتواند موارد بسیار زیادی را مورد برسی قرار دهد و طبق استاندارد های جهانی کولر را در بهترین جای ممکن نصب نماید تا کولر هم سرمای خوبی را در فضای مورد نظر پخش کند و هم بتوانیم موارد دیگر مانند تعمیرات و همچنین باز کردن پنل اسپیلت را در نظر داشته باشیم.

 

ابزار نصب کولر گازی

 

ابزار هایی که کلیه نصاب های ما همراه خود دارند چیست؟ لوله بر مسی، پرچ کن یا لاله کن، منیفولد سرویس (گیج فشار)، مولتی متر، پمپ وکیوم، ترمومتر، مانومتر، دستگاه فنر خم کن لوله مسی از مواردی است که بسیار مهم بوده و کلیه نصاب های این مرکز در سراسر تهران جدید ترین ابزار ها را همراه خود دارا بوده و کلیه عوامل استاندارد را رعایت و سپس برای نصب کولر گازی اقدام می نمایند. در نظر داشته باشید که کلیه وسایل لازم و یا ابزار نصب کولر گازی در صورت نیاز شما عزیزان در این مرکز و در فروشگاه اذین سرویس برای فروش موجود می باشد که کلیه این ابزار ها استاندارد بوده و قیمت آن بسیار مناسب می باشد.

 

محل نصب کولر گازی

اگر شما هم به دنبال نکات بسیار مهم در رابطه با محل نصب کولر گازی اسپلیت خود هستید با ما همراه شوید! در هنگام انتخاب محل نصب کولر گازی اسپلیت توجه داشته باشید که در زیر آن شوفاژ و یا بخاری وجود نداشته باشد و همچنین بهتر است تا اسپیلت در جایی که رطوبت وجود دارد قرارداده نشود.

محل مناسب برای نصب کولر گازی نیاز به رعایت نکاتی است و حتما توجه داشته باشید طوری محل مورد نظر را انتخاب نمایید که در صورت خراب شدن کولر بتوانید پنل داخلی آن را تعویض و یا تعمیر نمایید که البته نصاب کولر گازی این نکات بسیار مهم را برسی می نماید و در صورت وجود مشکل پیشنهاد تعویض جا به شما می دهد

 

 

شرایط نصب کولر گازی

برای نصب کولر گازی انجام عملیات لوله کشى تا 5متر، راه اندازى، تست دستگاه و آموزش نحوه عملکرد دستگاه به صورت رایگان میباشد

قبل از پرداخت هرگونه هزینه به نمایندگان مجاز پویا سرویس، فاکتورخدمات را با تعرفه مهر شده شرکت مطابقت دهید

برای نصب کولر گازی رایگان فقط شامل دستگاهى مى باشد که بسته بندى آن توسط نمایندگان مجاز پویا سرویس باز شوند

تهیه و اتصال کابل تغذیه دستگاه، انجام هرگونه جوشکارى، حمل و نقل دستگاه، تهیه بالابر و داربست به عهده خریدار مى باشد

تهیه پایه یا شاسى به عهده نماینده مجاز نبوده و در صورت توافق، پایه یا شاسى تهیه و نصب میگردد

اجراى کابل کشى برق اصلى، شیلنگ تخلیه آب، هزینه لوازم مصرفى اضافى مانند لوله مسى و عایق، پایه دیوارى یا زمینى طبق تعرفه از مشترى دریافت خواهد شد

توجه:هزینه آمد و رفت سرویسکار مجاز پویا سرویس به عهده خریدار میباشد.

ضمانت نامه

ضمانت کمپرسور دستگاه از تاریخ نصب به مدت 5 سال میباشد

ضمانت سایر قطعات برقی دستگاه از تاریخ نصب به مدت 2 سال میباشد

پوشش این ضمانت نامه شامل انواع تعمیرات و پشتیبانى قطعات بصورت رایگان در مدت ضمانت مى باشد

شارژ گاز در صورتى که ناشى از خرابى و یا تعویض کمپرسور باشد، به مدت 5  سال به صورت رایگان و درغیر اینصورت به مدت 6 ماه به عهده نماینده مجاز پویا سرویس میباشدخدمات رایگان به دستگاه هایی تعلق میگیرد که توسط نمایندگان مجاز پویا سرویس نصب و سرویس میشوند

توجه:هزینه آمد و رفت در کلیه موارد به عهده خریدار مى باشد.

توجه:ضمانت نامه بدون هولوگرام فاقد اعتبار است

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *